Aankondiging kennismaken nieuwe trainers

06 september 2020


Op de website van H.T.V. Assumburg heb je al digitaal kunnen kennismaken met onze nieuwe clubtrainers. Zondag 13 september vanaf 15.30 uur stellen zij zich op het tennispark persoonlijk voor aan al onze leden, inclusief jeugd!

Peter en Erik-Jan zullen een demonstratie-les geven en er is ook ruimte om zelf aan te schuiven en een balletje te slaan. Peter en Erik-Jan zitten vol met passie voor het tennisspel en willen deze passie graag op onze leden overbrengen. Dus kom in je sportieve outfit met je gravelschoenen!

De demonstratie duurt tot ongeveer 16.30 uur. Na afloop kan er onder het genot van een hapje en een drankje verder worden kennisgemaakt en bijgepraat.

Als je voor die tijd weet dat je komt dan geef je je naam en aantal personen op bij [email protected] . Als je op het allerlaatste moment besluit te komen, vergeet dan niet je te registreren bij de tent voor baan9. Samen met jullie maken we er een gezellige middag van maar houden we ons wel aan de afstand van tenminste 1,5m.

Twijfel niet, noteer 13 september in je agenda! Kom en begroet Peter en Erik-Jan en geef ze een warm welkom.


Met sportieve groet,
Het bestuur van H.T.V. Assumburg,
Leo Venus,
Voorzitter

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 251 230 910

Address

Communicatieweg 4
1967 PR Heemskerk