Open Assumburg 2019

02 september 2019


Open Assumburg 2019

De Kasteelcup sluit af met wind!

Als toernooicommissie kunnen we terugkijken op een sportief en super geslaagd event. De vele deelnemers (bijna 464 in 277 teams), de 332 wedstrijden en de leuke evenementen deden veel mensen richt HTV Assumburg begeven. Wij willen iedereen bedanken die heeft meegewerkt om dit toernooi succesvol te maken en daarnaast een speciale dank voor de flexibiliteit van de spelers.

Ben je benieuwd naar een terugblik op de Kasteelcup 2019 kijk op onze facebookpagina. Tot volgend jaar!

De toernooicommissie

 

Finalisten 2019

GD8 17+

1 Laura Karsten+Marcel Peek H.T.V. Assumburg

2 Mara de Graaf+Mike Ramakers L.T.C. D.E.M./H.T.V. De Hulstenaar

V-1 Britt Eggink+Richard Welboren H.T.V. De Hulstenaar

V-2 Bea Mes+Ton Mes T.V. Assendelft


DD8 17+

1 Hella Moerman-Van Rookhuizen+Joy Pekel H.L.T.C. Marquette

2 Annelies Krol+Bea Mes H.T.V. Assumburg/T.V. Assendelft

V-1 Britt Eggink+Nikki Leeuwrik H.T.V. De Hulstenaar

V-2 Debby Bart+Syl Sajet-Bakker H.T.V. De Hulstenaar/T.V. De Dog


HD8 17+

1 Mitchell van den Hoogen+Stefan Karsten H.T.V. Assumburg

2 Kevin Rijs+Mitchel Rijs H.T.V. Assumburg

V-1 Frank Commissaris+Tim Suijkerbuijk H.T.V. De Hulstenaar/B.L.T.C. Westerhout

V-2 Tom van Etten+Michael Henriquez H.T.V. De Hulstenaar


GD7 45+

1 Annelies Krol+Jacques Schoenmaker H.T.V. Assumburg

2 Karen Geerdink-Van Rijn+Marco van Rijn L.T.C. D.E.M.

V-1 Corrie Kremer+Remco van Egmond H.T.V. De Hulstenaar/H.T.V. Assumburg

V-2 Lia Kleef-Nuyens+Sybo van den Enk H.T.V. Assumburg/H.L.T.C. Marquette


DD7 45+

1 Anja Bakker+Leonie van Leeuwen T.C. Uitgeest

2 Lien Butter-De Groot+Jenny Welp-Groenheide H.T.V. Assumburg

V-1 Simone Doodeman+Anita Rumping H.T.V. Assumburg

V-2 Willy Bergman+Jeanette Zwitser-Vonk T.C. Uitgeest


HD7 45+

1 Cor Beentjes+Jaap Rens H.T.V. De Hulstenaar/H.T.V. Assumburg

2 Marc Buijs+Martijn Egner H.T.V. Assumburg

V-1 Piet Bos+Lester de Vries H.T.V. Assumburg/T.C. Eendragt

V-2 Louis Duin+Wim de Groot H.T.V. Assumburg


GD7 17+

1 Kirsten van der Plas+Christian Rietbroek H.L.T.C. Marquette

2 Suzanne Schuijt+Jan Schuijt L.T.C. D.E.M./H.T.V. Assumburg

V-1 Lianne Tijms+Rob Burger H.T.V. De Hulstenaar/T.V. De Commandeurs

V-2 Anne-Fleur op den Velde+Frank Scholts L.T.C. D.E.M.


DD7 17+

1 Suzanne Schuijt+Sam Tjeertes L.T.C. D.E.M.

2 Leontien Brondijk+Michelle Brondijk T.V. De Commandeurs

V-1 Céline Hop+Iris Van Der Zande KNLTB Landelijk/H.L.T.C. Marquette

V-2 Susan Hendriks+Sanne van Hoolwerff H.T.V. Assumburg


HD7 17+

1 Jurriaan de Groot+Patrick Noom T.V. De Commandeurs/H.T.V. Assumburg

2 Youri Deurloo+Bas Henneman L.T.C. D.E.M./H.T.V. Assumburg

V-1 Bart Duin+Bart Zonneveld H.T.V. De Hulstenaar/T.V. De Commandeurs

V-2 Gerard Krombeen+Bas van Rijn L.T.C. D.E.M.


GD6 45+

1 Anja de Groot+Jan Walter T.C. Uitgeest/T.V. De Commandeurs

2 Mieke Martin Hidalgo+Andy Martin Hidalgo H.T.V. Assumburg

V-1 Delia Appelman-Valkenberg+Jaap Rens L.T.C. D.E.M./H.T.V. Assumburg

V-2 Laura Koopman-Zonneveld+Dirk Bos H.T.V. Assumburg


DD6 45+

1 Marriëlle Beentjes+Cora Veldt T.V. Het Vennewater/T.V. Akersloot

2 Marlies Nobels+Jeanette Visser-Huybens H.T.V. De Hulstenaar

V-1 Annet Beentjes+Laura Denneman T.V. De Commandeurs/L.T.C. De Zonneweide

V-2 Nicole Commissaris+Tjitske de Wit T.V. De Commandeurs


HD6 45+

1 Marcel Schumacher+Jan Tijms H.T.V. De Hulstenaar

2 Mark de Huu+Fred Mooij B.L.T.C. Westerhout

V-1 Johan van Heel+Peter Kransberg H.T.V. De Hulstenaar/T.C. Uitgeest

V-2 Jaques van den Berg+Ron Kranenburg H.T.V. De Hulstenaar/L.T.C. D.E.M.


GD6 17+

1 Erica Butter+John Burgmeijer T.C. Uitgeest/H.T.V. Assumburg

2 Anne Claire van Rossum+Marcel Uitendaal B.L.T.C. Westerhout

V-1 Eline van Stralen+Nico Heine H.T.V. De Hulstenaar/T.V. De Dog

V-2 Celine de Boer+Bono Tromp L.T.C. D.E.M.


DD6 17+

1 Irma de Ruijter+Jamy de Ruijter H.T.V. De Hulstenaar

2 Arlette van Rossum+Susanne Veenstra B.L.T.C. Westerhout/H.T.V. De Hulstenaar

V-1 Lieke Duursma+Ingeborg de Wildt L.T.C. D.E.M.

V-2 Carline Zandstra+Shelley Zandstra T.V. De Commandeurs


HD6 17+

1 Chris Boele+Paul Bruins H.T.V. Assumburg

2 Gijs Schavemaker+Yannick Tuin T.C. Uitgeest

V-1 Raymond Smit+Kees Van Roon H.L.T.C. Marquette/L.T.C. D.E.M.

V-2 Tom Bok+Casper Wempe T.C. Bakkum/B.L.T.C. Westerhout


GD5

1 Joyce Beukers+Dylan Beukers B.L.T.C. Westerhout/H.L.T.C. Marquette

2 Jamy de Ruijter+Mark Tijms H.T.V. De Hulstenaar/H.L.T.C. Marquette

V-1 Patricia van Duivenvoorde+Martijn van Duivenvoorde L.T.C. D.E.M./H.T.V. De Hulstenaar

V-2 Simone van Duivenvoorde+Maurice Brethouwer H.T.V. Assumburg


DD5

1 Leonie Kleef-Prinsen+Leonie Sinnige-Van 'T Hof H.T.V. Assumburg

2 Jessica Heijne+Tessa Klaver T.V. De Dog

V-1 Lisa Duin+Joni Ostermeijer L.T.C. D.E.M.

V-2 Lisette Stil+Elien Sturk H.L.T.C. Marquette


HD5

1 Jaap Jan Kleef+Jan Walter H.T.V. Assumburg/T.V. De Commandeurs

2 Barend Hollenberg+Robbert Jan Vrenegoor H.L.T.C. Marquette

V-1 Michael Hemmer+Kees Spil T.C. Bakkum

V-2 Enrico Bakker+Jan Mostert T.C. Uitgeest


GD4

1 Marloes Schavemaker+Dylan Beukers H.L.T.C. Marquette

2 Daphne Mostert+Yannick Tuin T.C. Uitgeest


DD4

1 Michèle Michielsen+Marloes Schavemaker S.T.V. Qravel/H.L.T.C. Marquette

2 Sophie de Kok+Danielle Oei T.V. Assendelft/H.T.V. Assumburg


HD4

1 Max Monshouwer+Mike Veldhuis H.L.T.C. Marquette

2 Barend Hollenberg+Mark Tijms H.L.T.C. Marquette


GD3

1 Iris Hakvoort+Rick Zwiers T.V. Assendelft

2 Sophie de Kok+Menno Sneep T.V. Assendelft/H.T.V. Assumburg


HD3

1 Junior Geel+Michiel van der Goes H.L.T.C. Marquette

2 Mitchel Wagner+Tom Zonneveld T.V. Assendelft/H.T.V. Assumburg


 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 251 230 910

Address

Communicatieweg 4
1967 PR Heemskerk